Class Web sites and representatives

Questions? Call the Alumni Office at 585-336-3067

Class representatives and links to class Web sites and Facebook pages. If a class or representative is not listed, there isn't one for that year.
  1980 Jim Shafer
W
1938 Arlene Blakely Shepler   1981 Anne Culp Cunningham
1941 John Rehbach   1982 Laura Paul
1943 Janet Collins Kryk   1983 Jean Adams Perrotta
1945 Betty Christman Schwab   1984 Judy Hunte Meacham
F W
1947 Jane Kleehammer   1985 Charlie Coiro
FW
1948 Fred Metzger   1986 Sandie Weiser Freedman
F
1949 Jim & Margaret Beisheim   1987 Andy Garrity
F
1950 Ken Perrin   1988 James Vinci
1951 Elaine Bamann   1989 Tracy Moody
1952 Earl Doser   1990 Charlotte Riesenberger Granville
F
 
1953 Tom Moffitt   1991 Jennifer Solomon Fichtner
F
1954 Alice Baumann Kincaid   1992 Tammy Uchal Hittepole
F
1955 Nancy Young Smith
W
  1993 Jennifer Koral Sisson
F 
1957 John Hecker   1994 Erica Pino Frank
F
1958 Anne Yeager   1995 Karen Weller Burns
1959 Jack Grover   1996 Mike Burns
1960 Bob Heinkel   1997 Roxana Russoti
F
1961 George Smith
F
  1998 Julie Sutera
1962 Clark Dobbertin   1999 Amy Kaplan Coniglio
1962 Carmella Amato Chamberlain   2000 Camille Sealy
1963 Sandy Schudt Badura
W
  2001 Erica Czop
1964 Ed Storey
F
  2002 Angela Aratari
1965 John Becker   2003 Andrew Follaco
F
1966 Ruth Manelis Siegfried
F
  2004 Adam Hoehn
F
1967 Meg Youtchas Myers
F
  2005 Cailin Daly
1968 Nancy Kemp Hoekstra   2006 Calli Smith
1969 Gary Westman   2007 Heather York
1970 Linda Knapp Weller
F
  2008 Ashley King
1971 Artie Trevas
F
  2009 Marisa Vattana
1972 Anne Sick
F
  2010 Joshua Maxey
1973 Jeanne Serles Taranto
F W
  2011 Taylor Diem
1974 Barbara Saucke O'Connor
F W
  2012 Victoria McMahon
1975 Jeanne Travers
F W
  2013 Romel Williams
1976 Howard Cohen
F W
  2014 Reed Sanchez
1977 Leslie Knapp Ferriter   2015 Campbell German
1978 Marybeth Semrau Patton   2016 Gina DiPaola
1979 Laura Green Mason    

Website by SchoolMessenger Presence. © 2017 West Corporation. All rights reserved.